Smierć zabrała kolejnego naszego Przyjaciela. Odszedł od nas Andrzej Wielgopolan

W dniu 26 lipca 2019 r. po krótkiej i niespodziewanej chorobie, w szpitalu w Przemyślu  zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, wieloletni członek naszego Klubu Andrzej Wielgopolan.

Uczestnik większości wyjazdów klubowych krajowych i zagranicznych. Niezastąpiony kompan naszych rajdów, spotkań, balów. Był częścią naszego życia. Zawsze pogodny, zawsze uśmiechnięty, pełen niespotykanego wdzięku i urokliwego sposobu bycia.
Z żoną Elżbietą tworzyli razem niezwykłą i barwną parę.

Trudno nam będzie pogodzić się z Jego odejściem. To wielka strata dla nas Wszystkich.

Składamy wyrazy szczerego współczucia dla żony Elżbiety.

Żegnaj Przyjacielu

(Zbigniew Bestecki w imieniu własnym i grupy wieloletnich przyjaciół))

ps. Pogrzeb odbędzie się w dniu 2 sierpnia (piątek) o godzinie 14.50 na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej, w części katolickiej.

Ostatnie zdjęcia Andrzeja.pdf320.83 KB